| Paino | 6,6 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | V |
| Kantavuus | 150 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 50x30x1,5 mm |
| Pituus | 145 cm |
| Merkki | Jeep |
| Malli | WRANGLER |
| Vuosimalli | 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996 |
| Korimalli | SUV |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “3x bars CRUZ Cargo Xpro 2022 SF145 kattotelineet Jeep WRANGLER II SUV Cabriolet (TJ) 1996-2006” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.