| Paino | Ei saatavilla/-tietoa |
|---|---|
| Mitat | Ei saatavilla/-tietoa |
| Väri | Silver, Dark |
| Kattotyyppi | V |
| Kantavuus | 150 kg |
| Materiaali | Alumiini |
| Kattotelineprofiili | 52×35 mm |
| Pituus | 148 cm |
| Merkki | Jeep |
| Malli | WRANGLER |
| Vuosimalli | 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996 |
| Korimalli | SUV |
| Brändi | Cruz |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Alu Cargo AF2-148 kattotelineet Jeep WRANGLER II SUV Cabriolet (TJ) 1996-2006” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.