| Paino | 2,5 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30×20 mm |
| Pituus | 110 cm |
| Merkki | Peugeot |
| Malli | 306 |
| Vuosimalli | 2001, 2000, 1999, 1998, 1997 |
| Korimalli | Farmari |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Lane 110 kattotelineet Peugeot 306 Farmari 1997-2001” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.