93,90 €

932-034 CRUZ lukkosarja (4 kpl) 22,90 €
3 varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Tuotetunnus (SKU):
921-932
Osasto: Kattotelineet
| Paino | 3,3 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30x20x1.5 mm |
| Pituus | 110 cm |
| Merkki | Peugeot |
| Malli | 306 |
| Vuosimalli | 2001, 2000, 1999, 1998, 1997 |
| Korimalli | Farmari |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Oplus SR+110 kattotelineet Peugeot 306 Farmari 1997-2001” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.