| Paino | 2,7 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30×20 mm |
| Pituus | 120 cm |
| Merkki | Alfa Romeo |
| Malli | 159 |
| Vuosimalli | 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006 |
| Korimalli | Sportwagon |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Lane 120 kattotelineet Alfa Romeo 159 Sportwagon (939) 2006-2011” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.