| Paino | 2,9 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30×20 mm |
| Pituus | 135 cm |
| Merkki | Mercedes-Benz |
| Malli | ML-sarja |
| Vuosimalli | 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005 |
| Korimalli | SUV |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Lane 135 kattotelineet Mercedes ML-sarja (W164) 2005-2012” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.