93,90 €

932-034 CRUZ lukkosarja (4 kpl) 22,90 €
3 varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Tuotetunnus (SKU):
921-932
Osasto: Kattotelineet
| Paino | 3,3 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | R |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30x20x1.5 mm |
| Pituus | 110 cm |
| Merkki | Peugeot |
| Malli | 406 |
| Vuosimalli | 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989 |
| Korimalli | Farmari |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Oplus SR+110 kattotelineet Peugeot 406 Farmari 1989-1997” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.