| Paino | 4,1 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Kattotyyppi | Integroidut kattokaiteet |
| Kantavuus | 75 kg |
| Materiaali | Teräs |
| Kattotelineprofiili | 30x20x1.5 mm |
| Pituus | 120 cm |
| Merkki | Nissan |
| Malli | X-TRAIL |
| Vuosimalli | 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007 |
| Korimalli | SUV |
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “CRUZ Oplus SX120 kattotelineet Nissan X-TRAIL (T31) 2007-2014” Peruuta vastaus
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.



Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.